0Yorum

Trilye'ye Çifte Ödül - 27 Ocak 2012 Sabah Ankara

Balığı Türkiye'ye sevdiren Trilye, turizme katkılarından dolayı iki ödüle değer görüldü. Ankara İl Kültür ve Turizm Müdürü Doğan Acar, birçok yabancı turistin geldiği Trilye Restaurant'ın Ankara'nın tanıtımı açısından büyük yararlılık gösterdiğini belirterek, mekanın sahibi Süreyya Üzmez'e ödül verdi.

Ankara İl Kültür ve Turizm Müdürü Doğan Acar, Trilye Deniz Ürünleri Restaurantı'na uğramak için peç çok yabancı turistin Ankara'ya geldiğini, restorandan ayrıldıktan sonra çok mutlu olduklarının görüldüğü ve Ankara'nın tanıtımı açısından büyük katkı sağladığı için restoran sahibi Süreyya Üzmez'e ödül verdi.

7 yıldır çıkan Trilye dergisinin de Ankara'yı çok iyi tanıttığını söyleyen Acar, dergiden dolayı da Trilye'yi ödüle değer gördü. Ankara'da dışarıda yemek yeme alışkanlığının öncülüğünü yaparak pek çok restoranın kazanılmasına neden olan Süreyya Üzmez'e de başarı dileklerini iletti.

Kürşat Özkök'ün koordinatörlüğünü yaptığı TRT HD'de yayınlanan "Balık Ankara'da Yenir" programı ile Üzmez'in balığı sadece Ankara'da değil Türkiye'ye tanıttğını söyleyen İl Kültür ve Turizm Müdürü Doğan Acar, "Trilye'ye nice ödüllere" diyerek plaketleri verdi

Yorum Yazın